Sesli Siteler

Sesli Sohbet 15 Kasım 2021, Pazartesi 0 457

Teknolojinin ve insan pratik zekâsının sınır tanımadığı günümüzde internet chat odaları ve siteleri de değişime uğradı. Artık insanlar yazışarak sohbet etmenin yerine konuşarak sohbet ediyorlar.

Bu uygulama da seslisiteler olarak hizmet veren seslifark sitesi sayesinde oluyor. Bu siteye katılan kişiler yeni arkadaşlıklar, yeni aşklar ve yeni dostluklar oluşturuyorlar. Burayı sadece arkadaş ve sevgili arayanlar kullanmıyor. Birbirinden kilometrelerce uzak olan aile bireyleri seslisiteler olanağını sunan sitemiz sayesinde bir araya gelerek hasret giderebiliyorlar. İnternet üzerinden görüşmeler yapıldığı için ekstra bir ücret ödemeniz de gerekmiyor.

Sitemizde Sesli Sohbetler Nasıl Yapılır?

Sitede sohbet edebilmek için öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor. Daha sonra görüşmeler yapabilmeniz için bilgisayarınıza Activex programının kurulu olması gerekiyor. Eğer bulunmuyorsa indirip kurabilirsiniz.

Sitede rahatsız edilmek istemiyorsanız ya da engellemek istediğiniz kişiler için ignore programını kurabilirsiniz. Sitede konuşma odaları bulunuyor. İstediğiniz odaya girip kendinizi tanıtabilirsiniz. Web camden ya da laptopun kamerasından görüntülü konuştuğunuz için konuşmalarınıza ve görünümünüze dikkat etmeniz gerekiyor. Sitede müzik yayını da yapıldığından siz konuşurken arka fonda müzik dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Odaları

Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odalarında yerinizi alın!

Mobil Sohbet

Tablet ve telefonunuzdan hemen sohbet keyfini yaşayın

Yepyeni Dostlar

Güleryüzlü arkadaşlarla hemen tanışma fırsatı yakalayın.

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır by ilkPaneL.Com